Szkolenie

Zadania publiczne realizowane przez klub

Mrągowo po raz kolejny szczęśliwe

Napisał

W minioną niedzielę zakończył się tygodniowy, wakacyjny turniej szachowy w Mrągowie. Pomimo mniejszej ilości zawodników jak w ubiegłym roku, turniej zgromadził nieco lepszych zawodników, bardziej utytułowanych. W dobrych warunkach klimatycznych nad samym jeziorem (Czarne) i kameralnej atmosferze rywalizowało 32 zawodników i zawodniczek w turniejach A i B.

Po raz kolejny zwyciężył w nim Robert Krasiewicz z UKS TSz Zieloni Zielonka, który zgromadził 7,5 pkt z 9 wyprzedzając o cały punkt Piotra Renkowskiego i Pawła Krajewicza. Zysk rankingowy w postaci 42 oczek pozwolił odrobić straty z Rudnika i to z nawiązką. Dobry prognostyk przed zbliżającą się II ligą seniorów w Poroninie. Natomiast w turnieju B zwyciężyła Lidia CzarneckaKSz Start Elbląg zdobywając przy tym normę na I kategorię. Piąte miejsce zajął Robert jr. Krasiewicz klasyfikując się tym samym na ostatnie nagradzane miejsce. Poniżej wyniki z obydwóch turniejów: